Klub

Dziś ruszy internetowa sprzedaż na otwarcie stadionu Króla

04.04.2022

04.04.2022

Dziś ruszy internetowa sprzedaż na otwarcie stadionu Króla

W poniedziałkowy wieczór, punktualnie o godz. 19.08, rozpocznie się internetowa sprzedaż mini karnetów i biletów na otwarcie stadionu Króla. Wkrótce w kasach stacjonarnych do sprzedaży trafią też okolicznościowe pakiety. W środku znajdziecie koszulkę, szalik i pamiątkowy bilet.

Zbliża się zaplanowane na 22 kwietnia wielkie otwarcie stadionu Króla. Już dziś (tj. w poniedziałek 4 kwietnia) o godz. 19.08 na bilety.stadionalunii.pl rozpocznie się internetowa sprzedaż mini karnetów i biletów.

Przy okazji zdradzimy, że wkrótce do sprzedaży trafi też okolicznościowy pakiet, w którym znajdziecie koszulkę, szalik oraz pamiątkowy bilet, a wszystko to w eleganckim pudełku. Tę wyjątkową pamiątkę zakupicie w stacjonarnym punkcie sprzedaży (szczegóły niebawem).

Mini karnety czyli weź udział w 3 wielkich wydarzeniach

Specjalne mini karnety w promocyjnej cenie obejmują aż trzy arcyciekawe wydarzenia – mecz otwarcia stadionu Króla z Chrobrym Głogów, derbowy pojedynek z Widzewem oraz ostatnie w sezonie domowe spotkanie ełkaesiaków, czyli starcie z Odrą Opole.

Bilety

Cennik biletów na trzy ostatnie mecze sezonu 2021/2022.

Oferta rodzinna czyli otwieramy stadion całą rodziną!

Z myślą o Was, w tym o najmłodszych, przygotowaliśmy na dzień otwarcia wiele atrakcji, a także bardzo atrakcyjny pakiet na sektor rodzinny. Dzięki niemu spędzicie ekscytujący wieczór wspólnie z tymi, których kochacie najbardziej.

Już w środę do sprzedaży trafi również:

Oferta grupowa czyli… otwieramy stadion całą ekipą!

Zbierz dziesięcioosobową paczkę i razem weźcie udział w wyjątkowym wydarzeniu. W ramach biletu grupowego otwarcie Stadionu Króla zobaczycie na żywo za jedyne 30 zł za osobę.

Kasy stacjonarne

Dziś rozpocznie się sprzedaż internetowa, z kolei w środę (6 kwietnia) także sprzedaż w kasach stacjonarnych (od strony al. Unii). To tutaj będziecie mogli wybrać im. ofertą grupową.

  • ŚR | 15:00 – 19:00
  • CZW | 12:00 – 16:00
  • PT | 12:00 – 21:00