Dwunaste wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

21 / 09 / 2019

Kończy się lato, zaczyna jesień, a to oznacza coraz dłuższe wieczory i… coraz więcej czasu na czytanie w cieple domowego zacisza. Dlatego z tym radością informujemy, że oznaczony dwunastką magazyn „Nasza eŁKSa” trafił dziś do stałych punktów dystrybucji. A w nim jak zwykle wiele interesujących treści na wiele interesujących tematów!

Najnowsze wydanie „Naszej eŁKSy” rozpoczynamy tym razem od obszernej rozmowy z Ryszardem Robakiewiczem, który jako napastnik imponował skutecznością przy al. Unii w latach 80. Zaręczamy, że warto go przeczytać uważnie nie tylko ze względu na opowieści o dawnych czasach.

W nowym magazynie jak zawsze przyglądamy się też oczywiście najbliższemu rywalowi ełkaesiaków, czyli w tym przypadku Arce Gdynia, i robimy szybką retrospekcję przez ostatnie występy podopiecznych Kazimierza Moskala. Ponownie zajrzeliśmy także na Lożę Prasową, gdzie przyszła pora, aby odpytać pewnego bardzo sympatycznego reportera z Canalu Plus.

Przybliżamy również kulisy dwóch wyjątkowych wydarzeń sportowych, które w ostatnim czasie odbyły się na obiektach, z których korzysta Łódzki Klub Sportowy. Chodzi oczywiście o piłkarski Ekstra Talent z udziałem zawodników Akademii ŁKS oraz o turniej bokserki im. Józefa Pisarskiego, którego przeprowadzenie było możliwe dzięki środkom Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego.

Na 32 stronach jak zawsze znaleźliśmy też miejsce na kolejne ełkaesiackie plakaty, obfitą porcję rozrywki dla młodszych i starszych, a także co nieco dla osób, którym muzyka jest równie bliska jak futbol. Zresztą… sprawdźcie sami.

Zapraszamy do lektury!

Magazyn „Nasza eŁKSa” można nabywać:

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

• Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)