Drużyna

Dwóch ełkaesiaków w jedenastce jesieni Fortuna 1 Ligi

01.01.2021

01.01.2021

Dwóch ełkaesiaków w jedenastce jesieni Fortuna 1 Ligi

Pod koniec ubiegłego roku kibice wybrali „jedenastkę” rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi. Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

„Jedenastkę” rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi wybrali kibice, a wszystko to za pośrednictwem głosowania na facebookowym profilu organizatora rozgrywek.

Najliczniejszą grupą reprezentantów w „jedenastce” jesieni może pochwalić się Radomiak (trzech zawodników), a wśród najlepszych znalazło się miejsce także dla dwóch piłkarzy naszego klubu, dwóch zawodników lidera czyli Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oraz Miedzi Legnica. Stawkę uzupełnili piłkarze Stomilu Olsztyn i Górnika Łęczna (po jednym wyróżnionym piłkarzu).

Wśród wyróżnionych znalazło się więc dwóch ełkaesiaków. Zdaniem kibiców najlepszym lewym obrońcą rundy jesiennej na zapleczu ekstraklasy był Adrian Klimczak (16 meczów, 1 gol, 2 asysty), natomiast jednym z dwóch najlepszych środkowych pomocników uznano Antonio Domingueza (15 meczów, 7 goli, 2 asysty).

Dodajmy, że wśród nominowanych do „jedenastki” jesieni znaleźli się także Pirulo (jako prawy pomocnik) i Jan Sobociński (środkowy obrońca).