Klub

Drugi bieg treningowy z Kazimierzem Moskalem i Łódź Kocha Sport

15.05.2023

15.05.2023

Drugi bieg treningowy z Kazimierzem Moskalem i Łódź Kocha Sport

Dotrzymacie kroku trenerowi? W najbliższą sobotę 20 maja Kazimierz Moskal i grupa Łódź Kocha Sport zapraszają na drugi w tym roku bieg treningowy. Świetna okazja, żeby spotkać się w ełkaesiackim gronie i przewietrzyć głowę przed niedzielnym starciem z Resovią. Bieg będzie miał charakter rekreacyjny, więc zachęcamy do zabawy wszystkich – młodszych i starszych kibiców ŁKS-u.

Trener Kazimierz Moskal po naszym pierwszym lutowym biegu obiecał, że jeśli na trybunach stadionu Króla pojawi się co najmniej dziesięć tysięcy widzów, ponownie weźmie udział w treningu biegowym z kibicami ŁKS-u i oczywiście słowa zamierza dotrzymać. W najbliższą sobotę znów przebiegniemy 5 km – zamiast więc siedzieć w domu jak na szpilkach w oczekiwaniu niedzielnego meczu z Resovią, lepiej rozerwać się, zdrowo się zmęczyć i przewietrzyć głowę. Zapowiada się przednia zabawa!

Poprzednio nasz bieg z trenerem lidera pierwszej ligi wsparła mocno grupa Łódź Kocha Sport i to ona podjęła się wraz z klubem zadania koordynacji tego wydarzenia, ale tego dnia spodziewamy się przedstawicieli także innych sekcji – siatkarskiego ŁKS Commercecon Łódź, koszykarskiego ŁKS Coolpack Szkoła Gortata, Klubu Sztuk Walki ŁKS Łódź Boks i ŁKS Curling Team. Oczywiście przede wszystkim liczymy na kibiców ŁKS-u.

Drugi treningowy bieg z ŁKS-em rozpocznie się w najbliższą sobotę 20 maja o godz. 9 w parku im. Józefa Piłsudskiego (Zdrowie), ale zbiórkę zaplanowano kwadrans wcześniej (o godz. 8.45) pod „Przeplatanką”. Prosimy o punktualność, a także o wysłanie nam wcześniej (maksymalnie do piątku, do godz. 10:00) maila informującego o swojej obecności na adres: marketing@lkslodz.pl, wpisując w treści wiadomości imię i nazwisko uczestnika.

Trasa biegu wiedzie urokliwymi ścieżkami parku na Zdrowiu, a co ważne, sam bieg będzie miał charakter rekreacyjny (nie jest więc typowym wyścigiem biegowym), dlatego zapraszamy wszystkich – młodszych i starszych ełkaesiaków. Możecie wspomnianą trasę pokonać biegiem, truchtem lub po prostu spacerem, ważne, żebyśmy tego dnia dobrze się bawili.

Tych, którzy obawiają się, że 5 km to dla nich za dużo, też gorąco zapraszamy. Wystartujecie razem z nami, a następnie specjalnie dla Was zostanie zorganizowany trening, w trakcie której dowiecie się od czego rozpocząć przygodę z bieganiem. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich uczestników wydarzenia, grupę treningową biegu zamkną członkowie zespołu Łódź Kocha Sport, którzy będą Wam towarzyszyć do samego końca i zatroszczą się o to, aby żaden uczestnik nie zawieruszył się na trasie.

Oczywiście do wzięcia udziału w naszym treningu biegowym warto się przygotować (odpowiednie obuwie i odzież), rekomendujemy również sprawdzenie prognozy pogody i przy okazji prosimy o zachowanie uwagi w trakcie wydarzenia, w tym zwłaszcza o zwrócenie uwagi na pieszych, którzy tego dnia pojawią się w parku.


Treningowy bieg z ŁKS-em w skrócie:

  • Z kim? Z trenerem Kazimierzem Moskalem, grupą Łódź Kocha Sport, ŁKS Commercecon Łódź, ŁKS Coolpack Szkoła Gortata, Klub Sztuk Walki ŁKS Łódź Boks i ŁKS Curling Team
  • Kiedy? W sobotę 20 maja od godz. 9 (zbiórka na parkingu przed stadionem Króla o godz. 8.45)
  • Trasa? 5 km (Park Zdrowie)
  • Zapisy? marketing@lkslodz.pl – w treści wiadomości wpisz imię i nazwisko uczestnika (do piątku 19 maja, godz. 10:00)
  • Dla kogo? Dla wszystkich chętnych! Jedni przebiegną całą trasę, a pozostali będą mogli wziąć udział w ciekawych zajęciach