Klub

DPD Polska sponsorem meczu ŁKS z Odrą

01.06.2023

01.06.2023

DPD Polska sponsorem meczu ŁKS z Odrą

Przed nami wyjątkowe zwieńczenie sezonu, więc taki mecz musi mieć wyjątkową oprawę. Miło nam poinformować, że sponsorem sobotniego meczu ŁKS-u z Odrą Opole będzie firma DPD Polska – partner, który gra z nami już pięć lat!

DPD Polska dołączyła do grona partnerów ŁKS-u w maju 2018 roku wierząc w wartości niesione przez sport i promowanie postawy fair-play. Sześć lat później ta wiodąca firma na rynku kurierskim w Europie, wciąż jest z nami, co więcej właśnie ona została sponsorem meczu ŁKS-u z Odrą Opole, na którym będziemy świętować wielki powrót do piłkarskiej ekstraklasy.

Sponsor sobotniego meczu jest częścią Geopost, europejskiego lidera usług kurierskich, która doręcza codziennie przesyłki na całym świecie z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Firma stopniowo zwiększa swoją flotę samochodów elektrycznych (obecnie jest już ich ponad 300), a paczki dostarcza zarówno pieszo, jak i za pomocą rowerów cargo. Poza tradycyjną formą usług kurierskich, DPD daje swoim klientom wybór – mogą oni korzystać z sieci blisko 23 000 punktów DPD Pickup w Polsce i ponad 90 000 w Europie. Ponadto klienci mogą skorzystać również z aplikacji DPD Mobile, dzięki której mają możliwość w wygodny sposób zarządzać wysyłką oraz odbiorem paczki.

Mecz 34. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Odrą Opole i którego sponsorem będzie firma DPD Polska, rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godz. 17.30.