Drużyna

Dominik Budzyński na dłużej w ŁKS-ie

24.05.2019

24.05.2019

Dominik Budzyński na dłużej w ŁKS-ie

Bramkarz Dominik Budzyński zostaje w Łódzkim Klubie Sportowym co najmniej na kolejny sezon. 27-letni golkiper przedłużył umowę z „Rycerzami Wiosny” do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Przypomnijmy, wychowanek Lubarta Lewartów w minionym sezonie rozegrał w biało-czerwono-białych barwach jedno spotkanie w pierwszej lidze oraz jedno w Pucharze Polski, gdy ŁKS był bliski wyeliminowania Lecha Poznań. Mierzący 189 cm wzrostu bramkarz z dobrej strony pokazał się również w drugiej drużynie – zwłaszcza w wygranych 3:0 derbach z Widzewem II.

– Rok temu Dominik dołączył do naszego klubu po kontuzji, jakiej doznał Michał Brudnicki. Po roku przedłużamy naszą współpracę, bo Dominik sam sobie na to zapracował. Jego pracowitość, pozytywne nastawienie i przygotowanie do gry zasługują na uznanie – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Poza sztabem szkoleniowym, trenerem Jackiem Janowskim, całą drużyną, to również rywalizacja z Dominikiem sprawia, że Michał Kołba był tak dobry w całym sezonie – dodaje Przytuła.