Aktualności

Antonio Dominguez nie pomoże już ŁKS w tym sezonie

-23
29 / 04 / 2022

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Antonio Dominguez wystąpił z wnioskiem o rozwiązanie kontraktu z Łódzkim Klubem Sportowym. Hiszpan powołał się na względy osobiste i poinformował drużynę, że nie pomoże jej na finiszu pierwszoligowych rozgrywek.

29-letni piłkarz wystąpił z wnioskiem o rozwiązanie umowy z ŁKS-em, ale władze klubu nie zgodziły się na to. Pochodzący z Ponta Umbria zawodnik poinformował drużynę o swojej decyzji i powołując się na względy osobiste wyjaśnił w obecności sztabu szkoleniowego, że nie zdoła pomóc zespołowi w końcówce bieżącego sezonu Fortuna 1 Ligi. Klub ma uregulowane z zawodnikiem sprawy finansowe.

Antonio Dominguez dołączył do ŁKS-u w 2020 roku i w biało-czerwono-białych barwach rozegrał 71 meczów (13 w ekstraklasie, 4 w Pucharze Polski i pozostałe w pierwszej lidze), w których zdobył 14 bramek i zanotował pięć asyst.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny