Decyzja ws. wejścia kibiców na mecz z Koroną w czwartek

14 / 10 / 2020

W najbliższy czwartek, po tym jak Ministerstwo Zdrowia zaktualizuje listę powiatów objętych dodatkowymi obostrzeniami, poinformujemy o możliwości wejścia kibiców na niedzielny mecz ŁKS-u z Koroną Kielce.

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na Covid-19 w naszym kraju, w tym także w naszym województwie, władze kilka dni temu zakwalifikowały całą Polskę do tzw. żółtej strefy.

W czwartek, po tym jak władze zaktualizują listę powiatów objętych dodatkowymi obostrzeniami, niezwłocznie poinformujemy kibiców posiadających karnet na mecze piłkarzy ŁKS-u o możliwości wejścia na stadion na spotkanie z Koroną Kielce. Przypominamy, że w tzw. żółtej strefie na wydarzeniach sportowych zajętych może być do 25 proc. dostępnych miejsc.

Przy tej okazji zwracamy się do wszystkich ełkaesiaków o wyrozumiałość i cierpliwość, jako że na rzeczone decyzję władz administracyjnych nie mamy wpływu.