Aktualności

Dawid Kort nie jest już zawodnikiem ŁKS

17
05 / 09 / 2023

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Umowa ŁKS-u z Dawidem Kortem została rozwiązana za porozumieniem stron. W ubiegłym sezonie piłkarz rozegrał 23 ligowe mecze.

Wychowanek Pogoni Szczecin, który w przeszłości występował też m.in. w Wiśle Kraków, Miedzi Legnica, Odrze Opole i Stali Mielec, pojawił się w Łódzkim Klubie Sportowym latem 2022 roku i od tego momentu rozegrał w barwach naszego zespołu 23 mecze w Fortuna 1 Lidze, zdobył gola (w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec) i zanotował trzy asysty, poza tym strzelił też bramkę w pucharowym spotkaniu ze Stalą Mielec i zaliczył 5 występów w trzecioligowych wtedy jeszcze rezerwach ŁKS-u (tutaj trzy gole i dwie asysty).

Dawid Kort nie jest już zawodnikiem naszego klubu. Umowę klubu z 28-letnim pomocnikiem rozwiązano za porozumieniem stron. Dawidowi dziękujemy za reprezentowanie barw ŁKS-u i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny