Drużyna

Davit Barseghyan nowym zawodnikiem ŁKS II

10.03.2023

10.03.2023

Davit Barseghyan nowym zawodnikiem ŁKS II

18-letni pomocnik Davit Barseghyan dołączył do kadry trzecioligowych rezerw ŁKS-u. Nasz klub związał się z pomocnikiem z Armenii umową obowiązującą do końca czerwca 2025 roku.

Davit Barseghyan urodził się w Armenii, ale posiada też francuski paszport. Jest wychowankiem Ararat-Armenia Erywań, barwy którego reprezentował najpierw w drużynie akademii piłkarskiej tego klubu, a potem drugiej drużyny (w obecnym sezonie: 13 meczów i 3 gole). W przeszłości utalentowany zawodnik występował ponadto w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju (U-14).

Podobnie jak Vahe Mnatsakanyan, który także został zawodnikiem naszego klubu, 18-letni lewonożony pomocnik w ŁKS-ie dołączy do zespołu rezerw, czyli zajmującej czwarte miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi drużyny trenera Marcina Matysiaka.

Łódzki Klub Sportowy związał się z Davitem Barseghyanem umową obowiązującą do końca czerwca 2025 roku, z opcją przedłużenia jej o rok.