Drużyna

Dani Ramirez nie zagra w ŁKS

05.07.2024

05.07.2024

Dani Ramirez nie zagra w ŁKS

Łukasz Grochala | Cyfrasport

Dani Ramirez nie będzie w nowym sezonie reprezentować barw ŁKS-u. Nasz klub złożył zawodnikowi ofertę, ale Hiszpan nie zdecydował się z niej skorzystać.

Drugi pobyt Daniego Ramireza w Łódzkim Klubie Sportowym zamknął się na 32 meczach w PKO BP Ekstraklasie, 9 golach i 2 asystach (do tego 2 występy w Pucharze Polski). W sumie hiszpański pomocnik rozegrał z przeplatanką na piersi 86 spotkań, zdobył 24 bramki i zanotował 21 asyst (w trakcie pierwszego pobytu w Łodzi awansował z ŁKS-em do elity).

Po zakończeniu sezonu 2023/2024 nasz klub złożył ofertę piłkarzowi, lecz ten nie zdecydował się z niej skorzystać, więc dziś pozostaje nam podziękować Daniemu Ramirezowi za jego grę w ŁKS-ie i życzyć mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze sportowej.