Drużyna

Damian Sylwestrzak sędzią meczu z Lechem

18.04.2024

18.04.2024

Damian Sylwestrzak sędzią meczu z Lechem

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Arbitrem niedzielnego meczu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zagra na stadionie Króla z Lechem Poznań, będzie Damian Sylwestrzak.

W bieżącym sezonie z arbitrem z Wrocławia spotkaliśmy się przy okazji wyjazdowego spotkania z Ruchem Chorzów (0:2), a w ubiegłym – dwóch spotkań z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:1 i 2:2). W przeszłości Damian Sylwestrzak, który był rozjemcą m.in. spotkań Ligi Konferencji UEFA, sędziował na zapleczu elity mecz ŁKS-u z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2), a w 2020 roku bezbramkowo zremisowanego starcia łodzian z Arką w Gdyni.

W niedzielę asystentami Damiana Sylwestrzaka będą Michał Obukowicz i Adam Karasewicz, a sędzią technicznym Paweł Horożaniecki. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Bartosz Frankowski oraz Arkadiusz Kamil Wójcik. Pierwszy gwizdek o godz. 15.