Czy wiesz, że… Przed ŁKS – Miedź

8
22 / 03 / 2022

ŁKS jeszcze nie wygrał z Miedzią w Łodzi. W piątek szansa na pierwsze domowe zwycięstwo łodzian z tym rywalem.

• Ełkaesiacy zdobyli w tym sezonie 10 goli po strzałach prawą nogą i 10 po strzałach lewą nogą.
  • Miedź Legnica może pochwalić się najskuteczniejszą ławką rezerwowych. Zmiennicy zdobyli dla tej drużyny już 6 goli.
  • Pirulo rozegrał z Miedzią trzy mecze i zdobył dotąd w starciach z tym rywalem 3 gole.
  • Miedź trafia do siatki rywala średnio co 49 minut. W przypadku ŁKS-u średnia ta wynosi gol co 80 minut.
  • Ostatnim zespołem, który pokonał Miedź jest Stomil. Legniczanie nie przegrali czternastu ostatnich meczów w lidze.
  • Łodzianie najlepiej spisują się w drugim kwadransie meczów (6 goli zdobytych / 1 gol stracony). Miedź najgroźniejsza jest w ostatnim kwadransie (10:3).
  • Najszczęśliwszą dla piłkarzy Miedzi jest w tym sezonie 53 minuta (3 gole) i doliczony czas gry (3 gole).
  • ŁKS stracił w tym sezonie 2 gole po strzałach zza pola karnego, a legniczanie jedno trafienie więcej.
  • Miedź tylko raz w tym sezonie przegrała pierwszą połowę.
  • Cztery pierwsze ligowe spotkania ŁKS-u z Miedzią zakończyły się zwycięstwami rywali. Łodzianie wygrali jesienny mecz w Legnicy 2:0.