Czas decyzji! Wybierz, kim Ty chcesz być w Łódzkim Klubie Sportowym

26 / 05 / 2020

Przy okazji meczu ŁKS-u z Górnikiem Zabrze przygotowaliśmy dla Was wirtualne bilety. Zanim jednak taka pamiątkowa wejściówka trafi do Ciebie, musisz zdecydować – kim jesteś w Łódzkim Klubie Sportowym?

Żadna to tajemnica, że od 112 lat w al. Unii 2 zawsze #Gramyw12.

Dzięki Wam nasza wspólna fabryka ma się coraz lepiej, co nie znaczy, że nie wymaga dalszych inwestycji. Dzisiaj nadszedł czas decyzji.

Odpowiedz nam: kim jesteś w Łódzkim Klubie Sportowym?

Kierownik zmiany

Prawdziwy z ciebie Lodzermensch. Taki i do tańca, i do różańca. Angielki sobie odmówisz, taryfy sobie odmówisz, a ŁKS-owi nie odmówisz nigdy, byle tylko ferajna strzelała gola za golem.

Przekazujesz ŁKS: 10 zł

Dyrektor fabryki

Na mieście nie mówią o tobie inaczej jak „gruba fisz” i z szacunkiem wymawiają twoje imię. Bierzesz życie garściami, a i nie poskąpisz swojej ulubionej drużynie, w końcu szlachectwo zobowiązuje.

Przekazujesz ŁKS: 20 zł

Właściciel fabryki

Król miasta kominów. Człowiek instytucja. Nie słowa, a czyny. Niech się królowie bawełny schowają, bo ty to dopiero masz gest. Pytają: – ŁKS? Odpowiadasz: – Wchodzę w to! Galanty interes!

Przekazujesz ŁKS: 30 zł

Dodamy od siebie, ze potrzebujemy wszystkich: kierowników zmiany, dyrektorów i oczywiście fabrykantów z krwi i kości. Każdy ma tu ważne zadanie, każdy ma tu swoje miejsce.

Jeśli chcecie zainwestować w naszą akcję, zalogujcie się na bilety.lkslodz.pl, kliknijcie w „ŁKS – Górnik Zabrze”, a na końcu wybierzcie jeden z trzech wariantów:

• Kierownicy zmiany rezerwują sektory A1 i C1 za 10 zł od osoby
  • Dyrektorzy fabryki rezerwują sektory B1, B2, B3 i B4 za 20 zł od osoby
  • Właściciele fabryki rezerwują sektor VIP za 30 zł od osoby

Po opłaceniu biletu i tym samym wsparciu naszej akcji, bilet będzie dostępny do pobrania w systemie sprzedaży w zakładce “Moje bilety”. Koniecznie pochwalcie się nim w sieci i pokażecie wszystkim, kim jesteście w ŁKS-ie.

Ważne! Bilety te nie upoważniają do wejścia na mecz.