Chcesz pracować w ŁKS? Wyślij nam CV

02 / 09 / 2020

ŁKS szuka pracownika na stanowisko koordynator sklepu internetowego. Zainteresowanych podjęciem współpracy z naszym klubem prosiły o przesłanie CV na adres: rekrutacja@lkslodz.pl.

Jeśli jesteś osobą lojalną, dyspozycyjną, punktualną, nie masz problemu z organizacją pracy i wypełnianiem obowiązków pod presją czasu oraz interesuje Cię dodatkowa praca w klubie sportowym, koniecznie prześlij nam swoje CV.

Do obowiązków pracownika na stanowisku koordynator sklepu internetowego należeć będą przede wszystkim:

• kontrola stanów magazynowych oraz dostępnego asortymentu
  • raportowanie realizowanych zadań
  • kontakt z producentami
  • logistyka i wyszukiwanie podwykonawców
  • pilnowanie terminowości składanych zamówień
  • wsparcie sprzedaży podczas meczów pierwszego zespołu ŁKS
  • wsparcie działu marketingu w sprawach bieżących

Mile widziane:

• status studenta
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• możliwość uczestniczenia w rozwoju ŁKS
  • możliwość uczestniczenia w życiu najstarszego łódzkiego klubu
  • bezpłatne wejście na mecze piłkarzy ŁKS w związku ze sprawowanymi obowiązkami

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: rekrutacja@lkslodz.pl. Klub zastrzega sobie prawo do kontaktu i zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której przekażemy więcej szczegółów, tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie do przesłanego CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.