Ceny karnetów na sezon, rundę jesienną oraz bilety

01 / 09 / 2020

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W środę 2 września rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze piłkarzy ŁKS-u w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi. W ramach tej stałej wejściówki obejrzymy osiem ligowych pojedynków ełkaesiaków. Cały czas w sprzedaży są karnety na cały sezon, a i wiemy już, ile będą kosztowały bilety na poszczególne spotkania.

Karnet na cały sezon (zwykłe miejsca) obejmujący 17 domowych meczów kosztuje 450 zł (normalny) i 360 zł (ulgowy). Karnet tylko na rundę jesienną (8 meczów): 205 zł (normalny) i 170 zł (ulgowy). Z kolei bilety na poszczególne mecze będzie można zakupić w cenie 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy), wyłączając z tego szlagier, czyli w przypadku rundy jesiennej starcie z GKS-em Tychy (tutaj: 60 zł – normalny i 50 zł – ulgowy).

Jak nietrudno policzyć, w przypadku zakupu karnetu na cały sezon kibice otrzymują więc aż trzy mecze gratis (wiosną w planie są dwa hitowe mecze czyli starcia z Widzewem i Arką), a w przypadku stałej wejściówki na rundę jesienną – jeden mecz gratis.

Nadal trwa sprzedaż karnetów na cały sezon. Karnet to najlepsza opcja dla tych spośród naszych fanów, którzy nie lubią wystawać w długich kolejkach, chcą mieć zagwarantowane miejsce na trybunie na każdym meczu „Rycerzy Wiosny” i przy tym pragną w ten sposób wesprzeć swój ulubiony klub.

Cennik karnetów:

Stała wejściówka tylko na jesienne domowe mecze ełkaesiaków obejmuje osiem spotkań Fortuna 1 Ligi, czyli starcia ze Stomilem Olsztyn, Sandecją Nowy Sącz, Resovią, Koroną Kielce, Chrobrym Głogów, Puszczą Niepołomice, Miedzią Legnica i GKS-em Tychy.

Sprzedaż karnetów na rundę jesienną rozpocznie się w środę 2 września (od godz. 12). Karnety na rundę jesienną (a także karnety na cały sezon) można zakupić za pośrednictwem internetu (w systemie bilety.lkslodz.pl) oraz stacjonarnie w kasach Centrum Biletów Atlas Areny (godziny pracy tego punktu podajemy poniżej). Karnet ulgowy można zakupić jedynie stacjonarnie.

Znamy też już ceny biletów na poszczególne mecze.

Cennik biletów:

Tym spośród sympatyków ŁKS-u, którym zależy na przeżywaniu sportowych emocji w luksusowych warunkach polecamy opcję VIP SILVER i VIP GOLD, które gwarantują miejsca w centralnej części trybuny, poszerzoną ofertę cateringową (w przypadku VIP GOLD wliczoną w cenę karnetu), dedykowane wejście na stadion i brak kolejek przy wejściu.

Godziny pracy Centrum Biletów Atlas Arena:

• środa (2 września) / godz. 8-16
  • czwartek (3 września) / godz. 10-18
  • piątek (4 września) / godz. 8-16
  • sobota i niedziela (5 i 6 września) / nieczynne
  • poniedziałek (7 września) / nieczynne
  • wtorek (8 września) / godz. 8-16
  • środa (9 września) / godz. 8-16
  • czwartek (10 września) / godz. 10-18
  • piątek (11 września) / godz. 8-16
  • sobota (12 września) / godz. 10-13:30 (w dniu meczu ze Stomilem Olsztyn czynne będą kasy biletowe od al. Unii 2)
  • niedziela (13 września) / nieczynne