Klub

Business & Sport: Dwie bramki, jeden cel!

16.10.2017

16.10.2017

Business & Sport: Dwie bramki, jeden cel!

Ruszyła X edycja Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi.

Targi składają się z sesji panelowych oraz plenarnych, a całe wydarzenie kończy specjalna gala „Mocni w Biznesie” podczas której rozdane zostaną nagrody dla najbardziej wyróżniających się przedsiębiorców z poszczególnych branż.

Podczas Forum Gospodarczego odbędzie się 30 paneli, a jeden z nich skupi się przede wszystkim na zagadnieniach promocji, marketingu, elementach wizerunkowych i współpracy partnerskiej w świecie sportu (Business & Sport – Dwie bramki, jeden cel).

ŁKS pojawi się jako partner tego dyskursu. Spotkanie potrwa od godziny 12:00, w Vienna House Andels Hotel (w sali Saint). Oprócz przedstawicieli naszego klubu, w spotkaniu wezmą udział m.in.: Prezes Jagiellonii Białystok – Cezary Kulesza, a także Czesław Lang – dyrektor Tour de Pologne.

Panel Business & Sport nie będzie jedynie dyskusją o platformach sportowych, strategiach firmy, czy budowaniu oraz wdrażaniu wydarzeń sportowych jako produktu. Reprezentanci odpowiedzą na pytania związane z ryzykiem i zagrożeniami, które towarzyszą inwestowaniu i prowadzeniu działalności marki w obrębie sportu.

Wtorkowe spotkanie będzie również doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału i zaangażowania biznesowego ŁKS-u na arenie ogólnopolskiej i europejskiej.

NA ŻYWO:

Niebawem na naszej oficjalnej stronie pojawi się obszerna relacja z tego spotkania. Przypominamy, ze więcej informacji o panelu i wydarzeniu znajdziecie na: forum.lodzkie.pl.