Błażej Radwanek wzmocni ŁKS II Łódź

15 / 12 / 2021

Drużynę trzecioligowych rezerw ŁKS-u wzmocni wiosną Błażej Radwanek. Nasz klub związał się z napastnikiem umową obowiązującą do końca czerwca 2024 roku.

Wychowanek Hutnika Kraków w przeszłości występował w barwach m.in. Zagłębia Sosnowiec oraz Garbarni Kraków, z kolei rundę jesienną bieżącego sezonu mierzący 187 cm zawodnik, którego największym atutem poza warunkami fizycznymi jest też świetne wyszkolenie techniczne, spędził w trzecioligowej Wisłoce Dębica.

Błażej Radwanek (nowy piłkarz ŁKS II Łódź): ŁKS to wspaniali kibice i duży klub, w którym mam szansę się rozwinąć. Przedstawiono mi plan na najbliższą przyszłość i ta wizja bardzo mi się spodobała. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę być częścią tej społeczności.

W swoim piłkarskim CV 23-letni środkowy napastnik ma mecze w III lidze (44 spotkania, 14 goli), II lidze (49 meczów, 5 goli) i na zapleczu ekstraklasy (6 meczów, 1 gol), do tego zaliczył cztery mecze i zdobył jedną bramkę w rozgrywkach Pucharu Polski (m.in. w barwach Zagłębia Sosnowiec rywalizował z ŁKS-em).

Błażej Radwanek wzmocni wiosną trzecioligową drużynę rezerw ŁKS-u. Nasz klub podpisał z zawodnikiem umowę obowiązującą do końca czerwca 2024 roku.