Bilety na mecze ze Stalą Mielec i Górnikiem Łęczna już w sprzedaży

26 / 08 / 2022

Trwa sprzedaż biletów na pucharowy mecz ze Stalą Mielec i ligowy z Górnikiem Łęczna. Wejściówki zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży, a także w kasach.

W środę 31 sierpnia starciem z ekstraklasową Stalą Mielec ełkaesiacy rozpoczną zmagania w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Pięć dni później też na stadionie Króla zmierzą się z Górnikiem Łęczna.

Bilety na te dwa bardzo ciekawie zapowiadające się mecze możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych (harmonogram pracy kas poniżej).

• Ważne! Przypominamy, że na domowe mecze ŁKS-u rozgrywane w ramach Fortuna Pucharu Polski karnety nie obowiązują, więc w przypadku meczu ze Stalą Mielec gorąco zachęcamy wszystkich do zakupu biletów.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

• Poniedziałek (29 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00
  • Wtorek (30 sierpnia) | godz. 12.00 – 19.00
  • Środa (31 sierpnia) | godz. 15.00 – 21.30
  • Czwartek (1 września) | godz. 15.00 – 19.00
  • Piątek (2 września) | godz. 15.00 – 19.00
  • Sobota (3 września) | NIECZYNNE
  • Niedziela (4 września) | NIECZYNNE
  • Poniedziałek (5 września) | godz. 15.00 – 21.00

Ceny biletów na mecz ze Stalą Mielec / Dostępne sektory

Na meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski ze Stalą Mielec do dyspozycji kibiców będą następujące sektory Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla:

• Sektory B1, B2 – 30 zł (normalny) / 20 zł (ulgowy) / 10 zł (dziecięcy U-13)
  • Sektory D1, D2, D3, D4 – 20 zł (normalny) / 15 zł (ulgowy) / 10 zł (dziecięcy U-13)
  • Sektory F1, F2, F3 – 30 zł (normalny) / 20 zł (ulgowy) / 10 zł (dziecięcy U-13)
  • Sektor VIP – 150 zł (normalny) / 70 zł (ulgowy) / 60 zł (dziecięcy U-13)

Poniżej ceny biletów na ligowy mecz z Górnikiem Łęczna.

Ceny biletów na mecz z Górnikiem Łęczna

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: “ŁKS Łódź – Stal Mielec” / “ŁKS Łódź – Górnik Łęczna”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu i odznacz pole “Bilet do samodzielnego wydruku”
  6. Kliknij “Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę “Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ