Aktualności

#OstatniDlaWas. Bilety na ŁKS – Stal za 1 zł!

-11
09 / 05 / 2024

#OstatniDlaWas za ZŁOTÓWKĘ online! Bo nasz klub wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS chce podziękować Wam za wsparcie. Bo wierzymy, że to początek czegoś nowego. Bilety online na mecz ŁKS-u ze Stalą Mielec za symboliczną złotówkę tylko na bilety.lkslodz.pl.

Żegnamy się z Ekstraklasą, ale nie z ŁKS-em. I ten koniec starego sezonu może być początkiem czegoś nowego. Dlatego Łódzki Klub Sportowy wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS-u organizuje akcję #OstatniDlaWas, w ramach której bilety na mecz ŁKS-u ze Stalą Mielec online zakupicie za 1 zł!

Żeby zgarnąć wejściówkę na #ŁKSSTM za symboliczną złotówkę należy posiadać konto w naszym systemie sprzedaży i po zalogowaniu się na nie uzupełnić wszystkie dostępne dane osobowe oraz zaakceptować wszystkie zgody na wykorzystanie ww. danych osobowych wraz z regulaminem powyższej promocji.

Przykład widoków dla kibica, który nie wypełnił wcześniej wymaganych danych:

Brak wyrażenia powyższych zgód spowoduje, że kibic będzie miał oczywiście możliwość zakupu biletu na mecz ze Stalą Mielec, ale po standardowej cenie w zależności od wyboru sektora.

Uzupełnienie danych osobowych i potwierdzenie zgód nie tylko pozwoli Wam zgarnąć wejściówkę na mecz ŁKS-u ze Stalą za 1 zł, ale ułatwi i uatrakcyjni komunikację klubu z kibicami ŁKS-u w kolejnym sezonie. Dlatego prosimy o uzupełnienie brakujących danych i wyrażenie zgód na ich wykorzystanie.

WAŻNE! Ze względów bezpieczeństwa jeden użytkownik może zakupić maks. 1 bilet w promocyjnej cenie. Kibic może oczywiście zakupić bilet dziecięcy (do 13. roku życia) dla dziecka, w ramach jednej transakcji.

Sprzedaż biletów, włącznie z tymi promocyjnymi, trwa już na bilety.lkslodz.pl. Na mecz 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Stal Mielec zapraszamy w sobotę 25 maja (początek o godz. 17.30).

WAŻNE! Promocja nie dotyczy sektora VIP i VIP Gold. | Zniżka nie dotyczy też biletów zakupionych stacjonarnie, czyli w U2 ŁKS Store oraz w tradycyjnych kasach biletowych.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny