Bilety na mecz z Wisłą Płock | #IdęNaŁKS

18.09.2024

Bilety na mecz z Wisłą Płock | #IdęNaŁKS

Seria trwa, idziemy za ciosem. Już 30 września ŁKS zagra na stadionie Króla z Wisłą Płock. Ruszyła sprzedaż online biletów na bilety.lkslodz.pl, a w czwartek o godz. 15 rozpocznie się sprzedaż stacjonarna w U2 ŁKS Store.

Mecz 11. kolejki Betclic 1. Ligi: ŁKS – Wisła Płock rozpocznie się na stadionie Króla w poniedziałek 30 września o godz. 19. Już dziś zarezerwuj sobie termin i chodź z nami na ŁKS!

Ceny biletów

Godziny otwarcia U2 ŁKS Store

Początek stacjonarnej sprzedaży biletów w U2 ŁKS Store w czwartek 19 września o godz. 15.

• PON.-PT. 🕒 godz. 10.00 – 18.00
  • SOB. 🕒 godz. 10.00 – 14.00
  • W oficjalnym sklepie klubu kupisz bilet na mecz ŁKS-u stacjonarnie. Płatność gotówką lub kartą.
  • W dniu meczu (poniedziałek, 30 września) sprzedaż stacjonarna TYLKO w kasach biletowych (od al. Unii 2).

Pamiętaj!

• Jeśli podczas zakupu biletu wybrałeś/aś opcję „Wydruk samodzielny”, możesz pobrać bilet ze swojego konta i wydrukować go lub okazać w formie mobilnej. Nie musisz już stać w kolejce do kasy, ani odbierać swojego biletu na miejscu, na stadionie. Sprawdźcie jednak wcześniej, jaka forma dostarczenia została wybrana – karta kibica, wydruk samodzielny.
  • Najważniejsza na bilecie jest część z kodem QR. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).

🧒 Sektor rodzinny 👧

Zachęcamy do zakupu biletów na dedykowany najmłodszym sektor rodzinny (F6). Ta część stadionu została zaadaptowana specjalnie z myślą o najmłodszych grupach kibiców. Pamiętajcie, że zakup biletów na sektor rodzinny (F6) możliwy jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

• dwoje opiekunów + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)
  • opiekun + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)