Bilety na mecz z Puszczą Niepołomice wyprzedane!

06 / 04 / 2019

Jak obiecali, tak zrobili… kibice Łódzkiego Klubu Sportowego na dwa dni przed meczem domowym z Puszczą Niepołomice wykupili wszystkie dostępne na to spotkanie wejściówki!

Przypomnijmy, że akcja #BiletyDoPiątku, którą zorganizowali fani „Rycerzy Wiosny” miała na celu wykupienie wszystkich biletów na mecz z Puszczą Niepołomice do końca wczorajszego dnia. Miło więc nam poinformować, że ostatnie wejściówki zniknęły z systemy sprzedaży około pół godziny przed północą.

Niedzielny mecz, który rozpocznie się równo o godzinie 19:08 obejrzy więc po raz kolejny komplet publiczności.

Pragniemy również poinformować, że w systemie sprzedaży wejściówek mogą się zwalniać jeszcze miejsca z nieopłaconych rezerwacji. Polecamy więc śledzić stronę z biletami online.