Klub

Bilety na mecz z Puszczą

26.02.2024

26.02.2024

Bilety na mecz z Puszczą

Trwa sprzedaż biletów na mecz ŁKS-u z Puszczą Niepołomice, które zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl, a także w U2 ŁKS Store.

Na mecz 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Puszcza Niepołomice zapraszamy na stadion Króla w niedzielę 3 marca (początek o godz. 12.30).

Bilety na ten mecz zakupicie online (bilety.lkslodz.pl), a także stacjonarnie w U2 ŁKS Store.

Sprzedaż biletów w tradycyjnych kasach biletowych tylko w dniu meczu.

Do zobaczenia w U2 ŁKS Store. Do zobaczenia na stadionie Króla!


Godziny otwarcia U2 ŁKS Store (tu kupisz bilet!)

 • Piątek, 23 lutego | godz. 11.00 – 19.00
 • Sobota, 24 lutego | godz. 11.00 – 15.00
 • Niedziela, 25 lutego | Nieczynne
 • Poniedziałek, 26 lutego | godz. 11.00 – 19.00
 • Wtorek, 27 lutego | godz. 11.00 – 19.00
 • Środa, 28 lutego | godz. 11.00 – 19.00
 • Czwartek, 29 lutego | godz. 11.00 – 19.00
 • Piątek, 1 marca | godz. 11.00 – 19.00
 • Sobota, 2 marca | godz. 11.00 – 15.00
 • Niedziela, 3 marca  Sklep będzie otwarty w dniu meczu

O godzinach otwarcia w niedziele będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach komunikacyjnych (strona www, social media)

Ważne! Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Jeszcze można przedłużyć karnet

Ważna informacja dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną, którzy chcą przedłużyć karnet z zachowaniem miejsca. Możecie to zrobić do meczu z Puszczą (z zachowaniem miejsca). Cena za przedłużenia karnetu zostanie pomniejszona o rozegrany już mecz derbowy.


Ceny biletów na mecz: ŁKS – Puszcza Niepołomice

BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Pamiętaj

 • Jeśli podczas zakupu biletu wybrałeś/aś opcję „Wydruk samodzielny”, możesz pobrać bilet ze swojego konta i wydrukować go lub okazać w formie mobilnej. Nie musisz już stać w kolejce do kasy, ani odbierać swojego biletu na miejscu, na stadionie. Sprawdźcie jednak wcześniej, jaka forma dostarczenia została wybrana – karta kibica, wydruk samodzielny.
 • Najważniejsza na bilecie jest część z kodem QR. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).