Aktualności

Bilety na mecz ŁKS – Stomil Olsztyn

6
06 / 08 / 2018

Od wtorku (7 sierpnia) rozpocznie się stacjonarna sprzedaż biletów na niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek ŁKS-u ze Stomilem Olsztyn. Sprzedaż wejściówek przez internet już trwa!

W sobotę ełkaesiacy powalczą o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Rywal bardzo ciekawy, z którym u siebie po raz ostatni wygraliśmy szesnaście lat temu, liczymy więc na komplet na trybunie, liczymy na głośny doping kibiców!

Sprzedaż stacjonarna biletów na mecz ze Stomilem rozpocznie się w kasie przy al. Unii Lubelskiej we wtorek 7 sierpnia. Już w poniedziałek ruszyła sprzedaż internetowa.

Jeśli nie lubicie stać w długich kolejkach i chcecie przeżywać sportowe emocje od pierwszej minuty, nie czekajcie z zakupem wejściówki do ostatniej chwili.

W sprzedaży będą również karnety (na rundę jesienną oraz cały sezon), które pozwalają oszczędzić (nie tylko czas) więc gorąco ich zakup polecamy. Cena karnetów została oczywiście obniżona ze względu na jeden rozegrany już mecz przy al. Unii 2.

Początek spotkania w sobotę o godz. 17.00, ale my zachęcamy aby na stadion wybrać się wcześniej.


Harmonogram sprzedaży biletów na mecz ŁKS – Stomil oraz karnetów:

  • Od wtorku do piątku: 12.00 – 18.00
  • W sobotę (w dniu meczu): 12.00 – do zakończenia pierwszej połowy
  • Kup bilet przez internet
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]