Aktualności

#KrólWzywa. Trwa sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

17
13 / 09 / 2022

Król wzywa – „Rycerze Wiosny” stawiają się w komplecie! Przed nami wydarzenie jesieni – starcie z Zagłębiem Sosnowiec. Kup bilet, chodź na mecz i razem z nami stwórz niezapomniane widowisko.

Mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec rozpocznie się w piątek 30 września o godz. 18. Goście pojawią się w licznej grupie, nie może zabraknąć i Was. Zachęćcie przyjaciół i zaproście rodzinę, bo stadion Króla to przecież #DomDlaCałejRodziny. Będą gole, będą emocje!

Bilety na mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec cały czas możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od środy do piątku (28, 29 i 30 września) w godz. 15-19 także w kasach biletowych znajdujących przy al. Unii Lubelskiej.

Ważne! Przy zakupie online pamiętaj, aby po wybraniu typu biletu zaznaczyć pole “Bilet do samodzielnego wydruku”.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Środa (28 września) | godz. 15.00 – 19.00
 • Czwartek (29 września) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (30 września) DZIEŃ MECZU | godz. 15.00 – 19.00

Ceny biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: “ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole “Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij “Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę “Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.


1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny