Zgarnij bilet na ŁKS z Kartą Łodzianina

19 / 08 / 2022

Masz Kartę Łodzianina? Jeśli jeszcze nie – szybko ją załóż, a potem odbierz u nas voucher i wymień go bezpłatnie na bilet, dzięki któremu zobaczysz na żywo mecz ŁKS-u na stadionie Króla.

Karta Łodzianina to szereg korzyści dla łodzian i nie tylko, bo przecież jej posiadaczem może stać się każdy, kto zdecyduje się płacić podatki w naszym mieście. Od 1 września 2022 z Kartą Łodzianina zgarniesz teraz także voucher na bilet ŁKS-u.

Lodzermensche, bycze chłopy… do dzieła!

Karta Łodzianina, czyli co?

Karta Łodzianina to system promocji i zniżek, z których można korzystać na terenie naszego miasta u partnerów akcji. Aby zacząć korzystać z Karty Łodzianina, wystarczy złożyć wniosek. Zrobisz to bez problemu przez Internet (TUTAJ) lub osobiście w punkcie obsługi. Każdy z partnerów przygotował specjalne oferty. Oznacza to, że wszyscy posiadacze Karty Łodzianina będą mieć dostęp do tańszych usług z praktycznie każdego sektora rynku. W projekcie uczestniczy już ponad 240 łódzkich firm i instytucji. Teraz także ŁKS!

Masz Kartę Łodzianina. Co z voucherem na ŁKS? Gdzie go odebrać?

Każdy posiadacz Karty Łodzianina może odebrać bezpłatnie voucher i wymienić go na bilet uprawniający do wejścia na jeden mecz ŁKS-u rozgrywany na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w sezonie 2022/23 (do wyboru jeden z meczów zaplanowanych w terminie od 1 września 2022 do końca rozgrywek 2022/2023).

Jeśli chcesz odebrać voucher skontaktuj się z nami poprzez skrzynkę mailową: marketing@lkslodz.pl. Przygotujemy dla Ciebie voucher, który potem wymienisz na bilet w kasie stacjonarnej znajdującej przy al. Unii Lubelskiej. O godzinach pracy kas informujemy na bieżąco m.in. na naszej stronie internetowej (lkslodz.pl).

Po co mi voucher skoro mam karnet?

Po pierwsze – jak dają za darmo, to się bierze i nie pyta. A tak całkiem serio, do odebrania vouchera zachęcamy każdego posiadacza Karty Łodzianina, bez względu na to, czy posiada karnet ŁKS-u, czy też nie.

Voucher, które podlega wymianie na bilet na mecz ŁKS-u można wykorzystać osobiście lub podarować znajomemu lub członkowi rodziny i w ten sposób zachęcić kogoś nowego do odwiedzenia stadionu Króla (w tym drugim przypadku należy podać dane takiej osoby przy wymianie vouchera na bilet w kasie biletowej). Jedna karta łodzianina = jeden voucher, niezależnie od posiadania karnetu.

Masz Kartę Łodzianina? Przypomnimy Ci o meczach.

Dzięki Karcie Łodzianina mamy szansę dotrzeć do nowych kibiców, co więcej jej posiadanie gwarantuje atrakcyjne rabaty (do 20%) na wiele innych łódzkich atrakcji, w tym np. miejskie lodowiska, baseny, Aquapark Fala, EC 1, ZOO i Orientarium.

Pamiętajcie też o tym, aby przy założeniu Karty Łodzianina wyrazić zgodę ma przesłanie ofert marketingowych i SMS, bo dzięki temu przed hitowymi wydarzeniami z udziałem ŁKS-u otrzymacie naszą ofertę bezpośrednio na mail lub telefon.