Klub

Bezpłatny dostęp do transmisji 27. kolejki PKO Ekstraklasy

12.03.2020

12.03.2020

Bezpłatny dostęp do transmisji 27. kolejki PKO Ekstraklasy

fot. Artur Kraszewski

Platforma CANAL+ zdecydowała, że wszystkie transmisje z meczów najbliższej 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy, będą odkodowane. Do akcji przyłączyli się również inni operatorzy, którzy mają w ofercie kanały sportowe CANAL+ Sport, w tym serwis Player.pl, Orange TV oraz TOYA. Promocja ma związek z rozprzestrzenianiem się koronowirusa i zamknięciem stadionów dla publiczności.

Abonenci i Kibice! Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was – kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swojej ofercie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami – pomimo zamkniętych stadionów. Zachęcamy również innych operatorów którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców!” – czytamy w oświadczeniu CANAL+.

Operatorzy pracują również nad dalszymi specjalnymi ofertami, które pozwolą oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy bez opłat w następnych kolejkach.

*Bezpłatny dostęp do stacji CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4 w Playerze będzie trwał od rana w piątek, 13 marca do końca dnia w poniedziałek, 16 marca.

Plan transmisji 27. kolejki PKO Ekstraklasy:

 • ŁKS Łódź – Górnik Zabrze / piątek  / 18:00
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3
 • Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa / piątek / 20:30
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3 / C+ 4K Ultra HD
 • Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin / sobota / 15:00
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3
 • Piast Gliwice – Wisła Kraków / sobota / 17:30
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3
 • Lech Poznań – Legia Warszawa / sobota / 20:00
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3 / C+ 4K Ultra HD
 • Cracovia – Jagiellonia Białystok / niedziela / 15:00
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3 
 • Lechia Gdańsk – Arka Gdynia / niedziela / 17:30
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3 / C+ 4K Ultra HD
 • Wisła Płock – Korona Kielce / poniedziałek / 18:00
  📺 Player.pl / Canal+ Sport 3