Komunikat organizacyjny przed meczem ŁKS – Górnik Zabrze

11 / 03 / 2020

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów i Wojewody Łódzkiego zakazującej przeprowadzenia imprezy sportowej w dniu 13 marca 2020 roku na Stadionie Miejskim przy al. Unii 2 z udziałem publiczności na całym obiekcie Ł.K.S. Łódź S.A. informuje, iż podczas wyżej wymienionego spotkania na terenie obiektu przebywać będą tylko wybrani pracownicy obu klubów, a także ograniczona do minimum liczba osób niezbędnych do organizacji całego widowiska.

Podczas piątkowego meczu nie będą obowiązywać ani karnety całosezonowe, ani też identyfikatory wydane przez klub na cały sezon 2019/2020.

Jeśli chodzi o pracę mediów zewnętrznych, na podstawie wytycznych przedstawionych klubom przez Ekstraklasę S.A. będzie się ona odbywała na poniższych zasadach:

1. Trybuna prasowa będzie zamknięta dla przedstawicieli mediów zewnętrznych. Proces akredytacji jednorazowych na piątkowy mecz został przerwany, nie będą też obowiązywać akredytacje stałe.
  2. Klub udostępni bezpłatnie mediom zewnętrznym wszystkie materiały potrzebne do pełnego zrelacjonowania meczu, w tym zdjęcia i materiały audio oraz video, w jak najszybszym czasie.
  3. Klub akredytuje wyłącznie fotografa reprezentującego agencję współpracującą z Ekstraklasą S.A.
  4. Przedstawiciele Ekstraklasa Livepark i oficjalnych nadawców TV pracują podczas meczu na normalnych zasadach.

Cały czas monitorujemy doniesienia odpowiednich służb państwowych oraz pozostajemy w stałym kontakcie z organizatorem rozgrywek – Ekstraklasą S.A. Jeżeli sytuacja się zmieni, będziemy o tym niezwłocznie informować.

Ł.K.S. Łódź S.A.