
Pierwsze dwa domowe na duży plus. Czas na trzecie. W 5. kolejce Betclic 1. Ligi piłkarze ŁKS-u zmierzą się na stadionie Króla ze Stalą Mielec. Zaczynamy w piątek o godz. 18.
Łodzianie nie mylą się w tym sezonie na stadionie Króla. W dwóch pierwszych spotkaniach sezonu przy al. Unii Lubelskiej 2 podopieczni trenera Szymona Grabowskiego odprawili z kwitkiem Znicz Pruszków (1:0) oraz Polonię Bytom (5:0) i teraz zamierzają kontynuować serię udanych meczów na własnym boisku w rywalizacji z zespołem, który jeszcze kilkanaście tygodni temu grał w elicie.
ŁKS zmierzył się ze Stalą w okresie przygotowawczym i wówczas w Woli Chorzelowskiej gole nie padły, ale na podstawie tego typu gier kontrolnych nie ma sensu wyciągać wniosków. Nieco więcej podpowiedzieć mogą pierwsze mecze sezonu i tutaj łodzianie są póki co lepsi o dwa punkty (ŁKS 6 pkt., Stal 4 pkt.). Mielczanie jak na razie pokonali Wartę Poznań 5:4, zremisowali z Górnikiem Łęczna 1:1 i dwukrotnie przegrali (z Wisłą Kraków 0:5 i Polonią Warszawa 1:3). Najlepszym strzelcem z dwoma trafieniami jest Mario Losado.
W piątek drużynie trenera Szymona Grabowskiego nie pomogą m.in. Michał Mokrzycki i Piotr Głowacki, a coraz bliżej powrotu do kadry meczowej jest Łukasz Wiech oraz
Bilans meczów ŁKS vs. Stal Mielec
Warto wiedzieć przed #ŁKSSTM
Nasz nowy sponsor – Betters zapewnia najwyższy kurs na zwycięstwo ŁKS na rynku ✊
Tagi: #ŁKSSTM