Drużyna

Bartosz Frankowski sędzią meczu z Rakowem

15.03.2024

15.03.2024

Bartosz Frankowski sędzią meczu z Rakowem

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Sędzią zaplanowanego na niedzielę meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zmierzy się na stadionie Króla z Rakowem Częstochowa, będzie Bartosz Frankowski.

Doświadczony arbiter z Torunia, który w swoim bogatym CV ma już m.in. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA (także w tym sezonie) sędziował w bieżących rozgrywkach 24 mecze, w których pokazał w sumie 101 żółtych kartek, 4 czerwone kartki i dwunastokrotnie wskazał na jedenasty metr. Ełkaesiacy spotkali się z nim jesienią przy okazji spotkań z Cracovią (0:2) i Śląskiem Wrocław (1:2).

W niedzielę asystentami Bartosza Frankowskiego będą Marcin Boniek i Jakub Winkler, a sędzią technicznym Sylwester Rasmus. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Damian Sylwestrzak i Paweł Sokolnicki. Pierwszy gwizdek o godz. 15.