

W nowym sezonie defensywę ŁKS-u wzmocni Bartosz Farbiszewski, z którym nasz klub związał się dwuletnim kontraktem.
Urodzony w Warszawie piłkarz w ostatnim sezonie należał do wyróżniających się postaci pierwszoligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki, której barwy reprezentował od zimy 2025 roku. Wcześniej mierzący 194 cm zawodnik był piłkarzem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, a w międzyczasie spędził rundę na wypożyczeniu w Polonii Bytom.
23-letni środkowy obrońca rozegrał dotąd 46 meczów na zapleczu elity i zdobył 2 gole (w zakończonym niedawno sezonie Betclic 1. Ligi: 30 meczów i 2 gole).
– Bartosz Farbiszewski ma za sobą dobry sezon na poziomie pierwszej ligi. To lewonożny środkowy obrońca, który wciąż ma przestrzeń do rozwoju. Cieszymy się, że dołącza do ŁKS-u i liczymy, że będzie ważnym elementem rywalizacji w zespole – powiedział Radosław Mozyrko, dyrektor sportowy ŁKS-u.
Łódzki Klub Sportowy związał się z Bartoszem Farbiszewskim umową obowiązującą do końca czerwca 2028 roku.