Klub

Artemijus Tutyskinas: Potrzebuję czasu na boisku

17.09.2022

17.09.2022

Artemijus Tutyskinas: Potrzebuję czasu na boisku

– Przyszedłem do ŁKS-u z nadzieją na to, że będę dostawał szanse i zbierał minuty w seniorskim futbolu. Czuję się na siłach, żeby już teraz grać 90 minut – mówi Artemijus Tutyskinas. Poznajcie nowego zawodnika ŁKS-u, który opowiedział nam o początkach swojej przygody z piłką, grze we Włoszech, występach w reprezentacji Litwy oraz o tym, na co liczy w trakcie pobytu w Łodzi.

Artemijus Tutyskinas (piłkarz ŁKS-u): Nie zastanawiałem się długo. Przyszedłem do ŁKS-u z nadzieją na to, że będę dostawał szansę i zbierał minuty w seniorskim futbolu. Zależało mi na tym wypożyczeniu. Potrzebowałem gry, potrzebowałem minut. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. Trener jest sprawiedliwy. Docenia każdego, kto ciężko pracuje, więc jeśli będę trenował z pełnym zaangażowaniem, na pewno dostanę szansę. Czuję się na siłach, żeby już teraz grać 90 minut. […] Styl ŁKS-u bardzo mi odpowiada. Chcemy grać piłką, a nie ją wybijać. Odnajduję się w takiej grze.