Aleksander Bobek powołany na konsultację reprezentacji Polski

Akademia

Aleksander Bobek powołany na konsultację reprezentacji Polski

04.03.2019

04.03.2019

Z przyjemnością informujemy, że zawodnik Akademii ŁKS, bramkarz rocznika 2004 – Aleksander Bobek otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski.

Selekcjoner kadry Polski do lat 15 (rocznik 2004) Bartłomiej Zalewski postanowił powołać naszego golkipera na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 4-8 marca w Wałbrzychu.

Kadra na konsultację:

Aleksander Bobek (ŁKS Łódź), Michał Litwa (AP 21 Kraków), Dominik Naglik (Dundee United FC, Szkocja), Ksawery Kukułka (FASE Szczecin), Hubert Szulc (FASE Szczecin), Miłosz Brzozowski (FC Hansa Rostock, Niemcy), Bartłomiej Maliszewski (Jagiellonia Białystok), Aleksander Gazda (Lech Poznań), Filip Karwacki (Lech Poznań), Norbert Pacławski (Lech Poznań), Marcel Krajewski (Legia Warszawa), Kacper Michalski (Legia Warszawa), Joel Mpika (Legia Warszawa), Tomasz Okulicki (Legia Warszawa), Olivier Albiński (Pogoń Szczecin), Igor Mencnarowski (Pogoń Szczecin), Jakub Sarnowski (Pogoń Szczecin), Cyprian Włodarczyk (Pogoń Szczecin), Mateusz Chmarek (Rozwój Katowice), Szymon Mirowski (Widzew), Jakub Basiński (St. Kevin’s Boys Club, Irlandia), Kacper Chełmecki (Wisła Kraków), Aleksander Zębala (Wisła Kraków), Maik Dybiec (VfL Bochum 1848, Niemcy).