Aktualności

Akademia ŁKS wznowi treningi! Ważne informacje dla rodziców piłkarzy

7
28 / 04 / 2020

Wiele wskazuje na to, że już w środę 6 maja młodzi piłkarze Akademii ŁKS wrócą na boiska. Oczywiście priorytetem klubu cały czas jest bezpieczeństwo i właśnie w związku z tym ŁKS prosi rodziców młodych zawodników o wypełnienie i odesłanie drogą mailową ankiety.

To jak będą wyglądały wznowione po okresie kwarantanny zajęcia treningowe w ośrodku przy ul. Minerskiej dowiemy się już po ogłoszeniu przez Ministerstwo Sportu odpowiedniego rozporządzenia, bo to ono sprecyzuje wszystkie ustalenia dotyczące zajęć. Tego typu informacji należy spodziewać się już w najbliższych dniach.

W trakcie kwarantanny zawodnicy trenowali indywidualnie, a ze względu na okoliczności kontakt ze sztabem trenerskim został ograniczony do kontaktu internetowego. Cieszymy się więc, że wkrótce zawodnicy znów wrócą do zajęć, choć należy pamiętać o tym, że aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć niezbędne będzie spełnienie kilku warunków.

Z tego też powodu klub zwraca się do rodziców zawodników Akademii ŁKS z uprzejmą prośbą o wypełnienie i niezwłoczne odesłanie krótkiej ankiety, która została do Państwa wysłana drogą mailową, co pozwoli klubowi przygotować się do powrotu pod względem logistycznym i higienicznym, zapewni komfort pracy trenerom oraz młodym sportowcom. Z tego też względu bardzo prosimy, aby wspomnianą ankietę potraktować poważnie.

Przy tej okazji pragniemy poinformować rodziców naszych zawodników, że z dniem 30 kwietnia klub zakończy współpracę ze SportBM. Wszystkie sprawy organizacyjne (składki, badania, komunikacja) będą od dnia 1 maja załatwiane za pośrednictwem systemu ProTrainUp. W związku z tym prosimy o zalogowanie się do systemu.

Informujemy również o przywróceniu składek od dnia 1 maja.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]