Akademia

Akademia ŁKS: Weekendowy rozkład jazdy [10-11 listopada]

09.11.2018

09.11.2018

Akademia ŁKS: Weekendowy rozkład jazdy [10-11 listopada]

Dziewięć meczów o ligowe punkty czeka w najbliższy weekend zespoły Akademii ŁKS Łódź.

Rezerwy ŁKS-u na własnym boisku podejmą zajmującą 16. miejsce w tabeli drużynę PTC Pabianice. Goście, którzy do tej pory uzbierali tylko 6 „oczek” na swoim koncie wydają się być łatwym rywalem dla drugiej drużyny ŁKS-u, która i tym razem może liczyć na wsparcie zawodników z pierwszoligowej kadry.

Pewni awansu do Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych zawodnicy z zespołu U18 w przedostatnim meczu rundy zmierzą się z drugą drużyną GKS-u Bełchatów. Ełkaesiacy mają jednak o co grać, ponieważ do zajmującego pierwsze miejsce w tabeli UKS-u SMS Łódź tracą 4 punkty, a bezpośredni pojedynek z tą drużyną czeka ich w ostatniej kolejce.

Występujący w Centralnej Lidze Juniorów gracze z zespołu U17 mogą zapewnić sobie w najbliższy weekend utrzymanie w tych rozgrywkach. Wystarczy, że pokonają na własnym obiekcie drużynę Jagielloni Białystok, która również walczy o pozostanie w lidze.

Plan pozostałych spotkań zespołów naszej Akademii prezentujemy poniżej.


Nadchodzące mecze:

 • Łódzka Klasa Okręgowa / ŁKS II Łódź – PTC Pabianice
Sobota / godz. 17:00 / Boisko hybrydowe przy al. Unii Lubelskiej
 • U18 / ŁKS Łódź – GKS II Bełchatów
Sobota / godz. 11:00 / Obiekt szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U17 / ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok
Niedziela / godz. 13:30 / Obiekt szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U16 / ŁKS Łódź – Ceramika Opoczno
Sobota / godz. 15:30 / Obiekt szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U15 / ŁKS Łódź – AKS SMS Łódź
Sobota / godz. 15:30 / Obiekt szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U14 / (pauzuje)
 • U13 / ŁKS Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sobota / godz. 11:00 / Obiekt szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U12A / PSV Łódź – ŁKS II Łódź
Sobota / godz. 10:00 / Boisko CHKS przy ul. Kosynierów Gdyńskich
 • U12B / LKS Rosanów – ŁKS Łódź
Sobota / godz. 11:00 / Boisko w Rosanowie
 • U11 / ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź
Niedziela / godz. 11:00 / Boisko SMS przy ul. Milionowej
 • U10 / UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź 3:5 (mecz rozegrany 6 listopada)