Aktualności

Akademia Bramkarska NAZERO została szkółką partnerską ŁKS

16
10 / 10 / 2019

Od dziś młodzi bramkarze będą mogli szlifować swoje umiejętności w pierwszej w Łodzi i naszym województwie akademii dla bramkarzy. NAZERO, szkółka partnerska ŁKS, właśnie rozpoczęło swoją działalność!

Pomysł chodził nam po głowach od dawna. Pierwsze rozmowy w tej sprawie prowadziliśmy w styczniu. Pragniemy wyciągnąć pomocną dłoń do bramkarzy chcących rozwijać się poprzez treningi indywidualne ale to nie jedyne, co mamy do zaoferowania. Proponujemy szeroką ofertę treningów o różnym profilu zaawansowania i analizy. Planujemy również organizować różnego rodzaju eventy dla naszych podopiecznych – mówił Michał Zapart, jeden z trenerów i współtwórców nowopowstałej szkółki.

Głównym pomysłodawcą przedsięwzięcia jest trener Sebastian Bielichowski, który w przeszłości prowadził akademię o tej samej nazwie i tym właśnie profilu. Teraz dołączyli do niego Krystian Ilnicki oraz Michał Zapart. To właśnie ten tercet na co dzień opiekuje się wszystkimi bramkarzami Akademii ŁKS. Bramkarskie trio to licencjonowani trenerzy z bogatym doświadczeniem w zakresie szkolenia bramkarzy w różnym wieku.

Do dyspozycji bramkarzy znajduje się nowoczesny ośrodek treningowy ŁKS-u przy ul. Krańcowej. 4 boiska (naturalne, hybrydowe, dwa sztuczne), dedykowany plac do treningów bramkarskich oraz nowo otwarty balon – to tylko część infrastruktury, którą oferuje ośrodek.

Wczoraj rozpoczął się nabór dla bramkarskiej szkółki. Zainteresowanych zachęcamy, aby swoje zgłoszenie wysłali drogą mailową adres nabor@nazero.com.pl z informacjami:

▪️ Imię i nazwisko

▪️ Data urodzenia

▪️ Mail

▪️ Telefon

▪️ Aktualny klub

▪️ Wiek rozpoczęcia treningów

▪️ Wzrost i waga

O dalszych krokach poinformują przedstawiciele akademii drogą mailową.

Zapraszamy również do polubienia PROFILU SZKÓŁKI NA FACEBOOK’U. Systematycznie będą pojawiać się tam najważniejsze informacje o rozwoju akademii oraz ciekawostki z jej życia.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]