Aktualności

W sobotę zagramy z Wisłą Płock

9
07 / 10 / 2019
fot. Artur Kraszewski

Przerwę na mecze reprezentacji podopieczni trenera Kazimierza Moskala wykorzystają na sprawdzenie swojej formy na tle Wisły Płock. Sparing odbędzie się w sobotę (12 października) o godz. 12 w Płocku.

Następny mecz ligowy ełkaesiacy rozegrają dopiero 20 października z Górnikiem w Zabrzu. Po wczorajszym zwycięstwie nad Koroną Kielce 4:1 drużyna dostała wolne, ale od wtorku piłkarze wracają do zajęć, a w sobotę rozegraj test-mecz z Wisłą.

Do Płocka wrócimy po ponad miesięcznej przerwie. W lidze lepsza okazała się drużyna Radosława Sobolewskiego (mecz zakończył się zwycięstwem Wisły 2:1). Od tamtej pory płocczanie rozpoczęli marsz w górę tabeli i po ostatniej serii gier zajmują 4. miejsce w PKO Ekstraklasie. Będzie to więc doskonała okazja do sprawdzenia formy na tle drużyny w czołówki ekstraklasy.

Z drużyną przez najbliższy czas nie będzie trenował Jan Sobociński. Wychowanek ŁKS-u został powołany na najbliższe mecze reprezentacji Polski w eliminacjach do młodzieżowego Euro 2021. Drużyna Czesława Michniewicza w piątek zagra z Rosją w Jekaterynburgu, a we wtorek podejmą w Łodzi reprezentację Serbii. Zgrupowanie zakończy się 16 października i od tego momentu obrońca ŁKS-u znów będzie do dyspozycji trenera Moskala.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]