Klub

Adrian Klimczak: Nie odpuścimy

08.05.2022

08.05.2022

Adrian Klimczak: Nie odpuścimy

– Dopóki jest szansa, będziemy walczyć do końca i nie odpuścimy – powiedział Adrian Klimczak po wygranym 2:0 meczu z Górnikiem Polkowice.

Adrian Klimczak (piłkarz ŁKS-u): Nie liczył się styl, tylko punkty. Dopóki jest szansa, będziemy walczyć do końca i nie odpuścimy. Nic innego niż zwycięstwo dzisiaj nic nam nie dawało. Na szczęście tym razem był happy end. Mieliśmy tym razem zupełnie inny plan na ten akurat mecz i jak widać, udało się go wykonać. Jeśli chodzi o mnie, ta runda na pewno nie była dobra ze względu na problemy zdrowotne, ale cieszę się, że wróciłem w końcu na boisko. Wiem, że runda wiosenna w naszym wykonaniu nie wygląda dobrze, ale wiara w nas jest nadal ogromna i będziemy dążyć do tego, żebyśmy na końcu bardzo się wszyscy cieszyli.