Adam-y radę – ŁKS pomaga, pomóż i Ty!

Klub

Adam-y radę – ŁKS pomaga, pomóż i Ty!

31.01.2019

31.01.2019

Weź udział w akcji, która ma pomóc wyzdrowieć 3-letniemu Adasiowi Maślance z Pabianic. Już 2 lutego w hali sportowej przy ulicy Orlej w Pabianicach odbędzie się specjalny piknik, z którego dochód w całości będzie przeznaczony na leczenie chorego malca. W trakcie tego wydarzenia będzie można między innymi wylicytować koszulkę meczową przekazaną przez Łódzki Klub Sportowy.

Jeszcze kilka tygodni temu życie chłopca nie różniło się od życia, jakie wiedzie większość jego rówieśników. Dopóki nie stwierdzono u niego nowotworu złośliwego…

Całą wstrząsającą historię Adasia, opowiedzianą z perspektywy zrozpaczonej mamy, możecie przeczytać tutaj: siepomaga.pl/zycie-adasia

Łączny koszt leczenia to ponad 800 tysięcy złotych, a oprócz zbiórki trwającej w Internecie pieniądze będą również zbierane właśnie podczas sobotniego pikniku w pabianickiej hali, który rozpocznie się o godzinie 15. W programie wydarzenia przewidziane są między innymi rozmaite występy artystyczne – na czele z pokazami tanecznymi, gry i zabawy, dużo dobrego jedzenia i… mnóstwo innych atrakcji.

Pomóżmy wszyscy razem Adasiowi w powrocie do zdrowia!