Adam Marciniak w sztabie ŁKS II

01.10.2024

Adam Marciniak w sztabie ŁKS II

Łukasz Grochala | Cyfrasport

Do sztabu szkoleniowego drugoligowych rezerw ŁKS-u dołączył Adam Marciniak, który pracę w zespole prowadzonym przez trenera Konrada Geregę będzie łączył ze swoimi obowiązkami w Departamencie Rozwoju Indywidualnego.

– Adam Marciniak dysponuje niezbędnym doświadczeniem i uznaliśmy, że ktoś z taką przeszłością sportową, kto w dodatku jest mocno związany z klubem i z tą konkretną drużyną, do tego ma świetne rozeznanie w temacie procesu szkoleniowego Akademii ŁKS, zdoła wesprzeć swoją wiedzą zespół rezerw – wyjaśnia Robert Graf, wiceprezes ŁKS-u ds. sportu.

Adama Marciniaka nie trzeba przedstawiać kibicom naszego klubu. Wychowanek ŁKS-u w samej tylko Ekstraklasie rozegrał 287 meczów, niedawno zakończył sportową karierę i podjął się nowego wyzwania, przystając na propozycję klubu dotyczącą Departamentu Rozwoju Indywidualnego jest koordynowany przez Marcina Matysiaka.