Drużyna

Piotr Stokowiec przed meczem z Legią

08.12.2023

08.12.2023

Piotr Stokowiec przed meczem z Legią

– Musimy być konsekwentni i zmobilizowani. Musimy też poszukać sytuacji, którą będzie można wykorzystać – powiedział trener Piotr Stokowiec przed niedzielnym meczem ŁKS-u z Legią Warszawa.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u):

Legia jest zespołem na europejskim poziomie, więc nie sądzę, aby mecz w Pucharze Polski i ta dogrywka w Kielcach wpłynęła negatywnie na drużynę Legii. Oczywiście, mobilizująco lub deprymująco może zadziałać sam wynik, ale o tym się przekonamy dopiero w niedzielę. […] Z Legią wygrać dziesięć razy z rzędu każdemu zespołowi byłoby bardzo trudno. Ale tu chodzi o wygranie jednego meczu. Jak to zrobić? Musimy być konsekwentni, zmobilizowani i musimy też poszukać sytuacji, które będzie można wykorzystać.