Akademia

2. Liga: Na boisku wicelidera

08.03.2024

08.03.2024

2. Liga: Na boisku wicelidera

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W piątek piłkarzy rezerw ŁKS-u czeka jedno z najciekawszych wyzwań w tym roku. W 23. kolejce 2. Ligi łodzianie zmierzą się na wyjeździe z KKS-em 1925 Kalisz. Starcie z wiceliderem rozpocznie się o godz. 18.

Drugi zespół Łódzkiego Klubu Sportowego zdobył w poniedziałek premierowe trzy punkty we wiosennej części rozgrywek 2. Ligi, co z jednej strony przybliżyło ŁKS II do strefy barażowej na zaledwie punkt i jednocześnie oddaliło od tej spadkowej na odległość siedmiu oczek. Teraz podopieczni trenera Marcina Pogorzały zmierzą się na wyjeździe z wiceliderem, z którym jesienią wysoko wygrali w Łodzi 3:0, lecz w międzyczasie zespół z Kalisza zaczął punktować bardzo regularnie i obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do lidera z Kołobrzegu.

Początek meczu 23. kolejki 2. Ligi: KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź w piątek (8 marca) o godz. 18. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Przypominamy, że piłkarze ŁKS III Łódź (po pierwszej części rozgrywek 11. miejsce w tabeli) rozpoczną rundę wiosenną czwartej ligi wyjazdowym spotkaniem ze Zrywem Wygoda zaplanowanym na sobotę 16 marca.