2. Liga: ŁKS II zagra z Chojniczanką na stadionie Króla

05 / 08 / 2023

Przed piłkarzami rezerw ŁKS-u pierwszy w drugoligowym sezonie domowy mecz. Zespół trenera Marcina Matysiaka zmierzy się na stadionie Króla z Chojniczanką Chojnice. Pierwszy gwizdek meczu 3. kolejki 2. Ligi w sobotę o godz. 15.

W Siedlcach zdobyli punkt (1:1), w Puławach musieli obejść się smakiem (1:3), więc w najbliższą sobotę nasz beniaminek drugiej ligi zagra o pierwsze w sezonie zwycięstwo, w dodatku na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla, który będzie w najbliższym czasie areną domowych zmagań rezerw ŁKS-u. To też znakomita okazja, żeby spędzić weekend na naszej pięknej arenie, bo przecież w piątek emocjonowaliśmy się wygranym 2:1 starciem pierwszej drużyny z Koroną Kielce w PKO BP Ekstraklasie, natomiast dzień później czeka nas spotkanie drugiego zespołu z Chojniczanką Chojnice.

Rywal łodzian gościł tutaj niedawno, wszakże z Chojniczanką rywalizował w Łodzi, zaledwie cztery miesiące temu, zespół trenera Kazimierza Moskala (wtedy łodzianie wygrali 2:1). Jak wiemy, zespół z Pomorza spadł z Fortuna 1 Ligi, więc teraz będzie rywalizował z naszymi rezerwami. Podopieczni trenera Krzysztofa Brede rozpoczęli nowy, tym razem drugoligowy sezon, od porażki z Wisłą Puławy (0:1) i zwycięstwa nad rezerwami Lecha Poznań (1:0). ŁKS II Łódź traci do swojego najbliższego rywala dwa punkty i chociaż nie będzie to łatwe zadanie, spróbuje sprawić niespodziankę, w czym możecie pomóc, wspierając ełkaesiaków osobiście, z trybun naszego stadionu.

Transmisję ze spotkania przeprowadzi pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u z Chojniczanką:

• Mecz ŁKS II – Chojniczanka Chojnice rozpocznie się w sobotę (5 sierpnia) o godz. 15 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Pilicą kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w sobotę) w kasie biletowej od strony al. Unii 2 czynnej od godz. 13.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.