18 szkół, 29 lekcji w ramach WF z ŁKS

02 / 12 / 2022

Za nami ostatnie tegoroczne pokazowe lekcje „WF z ŁKS-em” z udziałem piłkarzy, ale to nie koniec zabawy, bo uczniowie i ich klasy nadal rywalizują na najwyższą frekwencję na lekcjach Wychowania Fizycznego. W puli nagród m.in. projektory multimedialne, które zostaną ufundowane przez agencję marketingową Melmak.

We wrześniu ruszyła akcja „WF z ŁKS-em”, za sprawą której zamierzamy udowodnić, że WF-u nie opłaca się opuszczać. W rywalizacji, w której bierze udział 18 szkół i której aktualna edycja trwa do końca roku, do wygrania są atrakcyjne nagrody, ale to nie wszystko, bo w ramach naszej akcji pojawiliśmy się w szkołach, żeby przeprowadzić pokazowe lekcje oraz porozmawiać o tym, dlaczego WF (i sport) jest ważny, fajny i może być początkiem niezwykłej przygody.

Odwiedziliśmy 18 szkół zgłoszonych do zabawy i spotkaliśmy się z 29 klasami, więc w naszych lekcjach pokazowych wzięło udział ok. 600 dzieci. Z uczniami spotkali się z tej okazji zawodnicy i trenerzy ŁKS-u oraz przedstawiciele naszego partnera medycznego, kliniki „Esse dla zdrowia”. Było wesoło, było aktywnie i bardzo inspirująco, a uczestnicy naszych lekcji oczywiście nie wrócili do domu z pustymi rękami.

Czy wiesz, że w lekcjach pokazowych WF z ŁKS-em wzięło udział 25 piłkarzy i 3 trenerów: Marek Kozioł, Dawid Arndt, Artemijus Tutyskinas, Nacho Monsalve, Kamil Dankowski, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Mateusz Bąkowicz, Marcel Wszołek, Adam Marciniak, Vladyslav Okhronchuk, Mateusz Kowalczyk, Grzegorz Glapka, Michał Trąbka, Pirulo, Jan Kuźma, Bartosz Biel, Jakub Romanowicz, Jakub Tosik, Jowin Radziński, Damian Nowacki, Nelson Balongo, Maciej Radaszkiewicz, Stipe Jurić, Piotr Janczukowicz oraz trenerzy Marcin Pogorzała, Paweł Drechsler i Michał Zapart.

Na koniec bieżącego semestru ze wsparciem dyrektorów szkół oraz systemu Librus stworzymy ranking frekwencji. Najaktywniejszych uczniów nagrodzimy upominkami ufundowanymi przez klub oraz partnerów akcji, zaś klasy z najwyższą średnią frekwencją otrzymają projektory od firmy Melmak.

W puli nagród dla uczniów m.in.:

• karnety ŁKS-u na rundę wiosenną
  • sprzęt komputerowy
  • klubowe gadżety

W puli nagród dla klas:

• trzy projektory dla klas ufundowane przez Melmak