17 naszych w reprezentacjach województwa U-13 i U-14

18 / 04 / 2024

Fot. Lens Strong

Tym razem siedemnastu zawodników Akademii ŁKS z rocznika 2010 i 2011 otrzymało powołanie do dwóch reprezentacji województwa łódzkiego na wiosenne zgrupowania, w ramach których ci pierwsi rozegrają mecz mistrzowski z kadrą Mazowieckiego ZPN, a drudzy wezmą udział w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Górskiego.

Powołani piłkarze Akademii ŁKS na co dzień trenują pod okiem trenerów Pawła Szymczyka i Daniela Lawerskiego (rocznik 2011) oraz Kacpra Modrzejewskiego, Daniela Lawerskiego, Igora Pycia i Sebastiana Bielichowskiego (rocznik 2010).

Siedemnastu zawodników powołanych do reprezentacji województwa łódzkiego weźmie udział w zgrupowaniach, w ramach których drużyna do lat 14 rozegra mecz mistrzowski kadry Łódzkiego ZPN-u z kadrą Mazowieckiego ZPN-u (zgrupowanie i mecz odbędą się 22 i 23 kwietnia w Aleksandrowie Łódzkim), natomiast drużyna do lat 13 (zgrupowanie dniach od 22 do 26 kwietnia w Ostródzie) rozegra drugą rundę rozgrywek o Puchar Kazimierza Górskiego.

Powołania U-13 do reprezentacji województwa (Akademia ŁKS): Tomasz Falkowski, Aleksander Kłaczek, Cemil Temel, Tytus Mendakiewicz, Franciszek Wojciechowski, Wiktor Nowacki, Gracjan Pawlukiewicz.

Powołania U-14 do reprezentacji województwa (Akademia ŁKS): Mikołaj Ćwikliński, Olaf Zuchora, Igor Aleszczerikowski, Kacper Drwal, Igor Augustyniak, Tymon Stępniewski, Oskar Barylski, Bartosz Opalczyk, Franciszek Zgoda, Aleksander Michałowski.