Kompletną kadrę drugiego zespołu na sezon 2024/2025 przedstawimy przed pierwszym meczem ligowym.
Kadra ŁKS II Łódź na sezon 2024/2025:
Bramkarze:
- Łukasz Bomba
- Tymoteusz Ochocki
- Marcel Matusiak
- Franciszek Rynkiewicz
Obrońcy:
- Piotr Klajnert
- Jakub Pawłowski
- Wiktor Czerwiński
- Aleksander Ślęzak
- Igor Lambrecht
- Marcel Wszołek
- Mateusz Książek
- Krzysztof Fałowski
Pomocnicy:
- Wiktor Kościuk
- Mateusz Marczak
- Jan Kuźma
- Yuya Kamon
- Lamine Coulibaly
- Szymon Frakowski
- Maciej Śliwa
- Jan Jakubczak
- Mikołaj Lipień
- Wiktor Figurski
Napastnicy:
- Patryk Grabowski
- Oliwier Sławiński
- Kacper Popławski
Sztab:
- Konrad Gerega (trener)
- Radosław Pęciak (drugi trener)
- Paweł Sobczak (trener bramkarzy)
- Dawid Piątkowski (trener przygotowania motorycznego)
- Dawid Berg (fizjoterapeuta)
- Wojciech Pabjańczyk (kierownik drużyny)
Terminarz 2. Ligi | 2024/2025:
- Kolejka 1 (20/21 lipca) | Skra Częstochowa – ŁKS II Łódź
- Kolejka 2 (27/28 lipca) | ŁKS II Łódź – Wisła Puławy
- Kolejka 3 (3/4 sierpnia) | Wieczysta Kraków – ŁKS II Łódź
- Kolejka 4 (10/11 sierpnia) | ŁKS II Łódź – Chojniczanka Chojnice
- Kolejka 5 (17/18 sierpnia) | Zagłębie Sosnowiec – ŁKS II Łódź
- Kolejka 6 (24/25 sierpnia) | ŁKS II Łódź – Olimpia Grudziądz
- Kolejka 7 (31 sierpnia/1 września) | Rekord Bielsko-Biała – ŁKS II Łódź
- Kolejka 8 (7/8 września) | ŁKS II Łódź – Resovia
- Kolejka 9 (14/15 września) | Zagłębie II Lubin – ŁKS II Łódź
- Kolejka 10 (21/22 września) | Polonia Bytom – ŁKS II Łódź
- Kolejka 11 (28/29 września) | ŁKS II Łódź – KKS 1925 Kalisz
- Kolejka 12 (5/6 października) | Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź
- Kolejka 13 (12/13 października) | ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg
- Kolejka 14 (19/20 października) | Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS II Łódź
- Kolejka 15 (26/27 października) | ŁKS II Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
- Kolejka 16 (2/3 listopada) | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS II Łódź
- Kolejka 17 (9/10 listopada) | ŁKS II Łódź – Świt Skolwin (Szczecin)
- Kolejka 18 (16/17 listopada) | ŁKS II Łódź – Skra Częstochowa
- Kolejka 19 (23/24 listopada) | Wisła Puławy – ŁKS II Łódź
- Kolejka 20 (1/2 marca) | ŁKS II Łódź – Wieczysta Kraków
- Kolejka 21 (8/9 marca) | Chojniczanka Chojnice – ŁKS II Łódź
- Kolejka 22 (15/16 marca) | ŁKS II Łódź – Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 23 (22/23 marca) | Olimpia Grudziądz – ŁKS II Łódź
- Kolejka 24 (29/30 marca) | ŁKS II Łódź – Rekord Bielsko-Biała
- Kolejka 25 (5/6 kwietnia) | Resovia – ŁKS II Łódź
- Kolejka 26 (12/13 kwietnia) | ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin
- Kolejka 27 (19 kwietnia) | ŁKS II Łódź – Polonia Bytom
- Kolejka 28 (26/27 kwietnia) | KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź
- Kolejka 29 (3/4 maja) | ŁKS II Łódź – Hutnik Kraków
- Kolejka 30 (10/11 maja) | Olimpia Elbląg – ŁKS II Łódź
- Kolejka 31 (17/18 maja) | ŁKS II Łódź – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- Kolejka 32 (24/25 maja) | Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS II Łódź
- Kolejka 33 (31 maja/1 czerwca) | ŁKS II Łódź – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
- Kolejka 34 (7/8 czerwca) | Świt Skolwin (Szczecin) – ŁKS II Łódź