ŁKS Schools zaprasza na otwarte treningi

ŁKS Schools zaprasza na otwarte treningi

Fot. Lens Strong

Czas rozpocząć super przygodę ze sportem! Akademia ŁKS zaprasza chłopców i dziewczęta z roczników 2012-2018 na treningi w ramach naboru do ŁKS Schools.

Na trening w ramach naboru do ŁKS Schools zapraszamy chłopców i dziewczęta z roczników 2015-2018 w niedzielę 16 czerwca, natomiast tydzień później (niedziela, 23 czerwca) – roczniki 2012-2014. Wszystkie treningi będą odbywać się na boisku nr 1 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19. Poza tym nabór do ŁKS Schools trwa cały czas, ale jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy zobaczyły jak wyglądają zajęcia, treningi naborowe sprawdzą się świetnie.

Treningi w ramach naboru do ŁKS Schools:

• roczniki 2017-2018 | niedziela, 16 czerwca | godz. 9.30-10.45
  • rocznik 2016 | niedziela, 16 czerwca | godz. 11.00-12.15
  • rocznik 2015 | niedziela, 16 czerwca | godz. 12.30-13.45
  • rocznik 2014 | niedziela, 23 czerwca | godz. 9.30-10.45
  • roczniki 2012-2013 | niedziela, 23 czerwca | godz. 11.00-12.15

Rodziców/opiekunów prosimy:

• o wypełnienie ankiety: TUTAJ
  • o dostarczenie zaświadczenia od lekarza pozwalającego na uprawianie sportu
  • jeśli Wasze dziecko trenuje piłkę nożną – prosimy o zgodę macierzystego klubu na udział w naszych zajęciach

ŁKS Schools to jeden z flagowych projektów Akademii ŁKS, który aktywizuje wszystkie bez wyjątku dzieci, czyli zarówno tych, którzy mają ochotę rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną i marzą o karierze sportowca lub sportsmenki, jak i tych, którzy szukają dobrej zabawy na świeżym powietrzu i w przyjaznym środowisku. ŁKS Schools to najlepszy wybór!

Rekreacyjne treningi piłki nożnej w ramach ŁKS Schools są otwarte dla wszystkich zainteresowanych i odbywają się dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, specjalizującej się w szkoleniu piłkarskim najmłodszych dzieci. Jesteśmy w Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi, a także w trzech innych punktach – na Retkini i Karolewie.

Co ważne, ŁKS Schools to gwarancja doskonałej zabawy, która pomoże w rozwoju fizycznym i psychicznym dziecka oraz jego integracji z rówieśnikami. To także autorski program aktywizacji ruchowej, opracowany na bazie doświadczeń trenerów Akademii, innymi słowy – świetny sposób na urozmaicenie wolnego czasu po szkole lub przedszkolu.

Rodziców i opiekunów dzieci zainteresowanych zajęciami w ramach ŁKS Schools zachęcamy do kontaktu z koordynatorem ŁKS Schools, trenerem Stanisławem Lasotą poprzez adres mailowy: stanislaw.lasota@lkslodz.pl. Dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdziecie na stronie lkslodz.pl, a także pod numerem tel. 797 128 794 (kontakt w godz. 10-18).

Zapraszamy na treningi ŁKS Schools – nabór cały czas trwa!

Jak często odbywać się będą treningi ŁKS Schools?

– Treningi w ramach ŁKS Schools odbywać się będą dwa razy w tygodniu (jeden trening – maks. 60 minut).

Wszystkie lokalizacje ŁKS Schools:

• Akademia ŁKS przy ulicy Krańcowej 19 w Łodzi (boisko nr 5) – ośrodek centralny projektu
  • boisko Szkoły Podstawowej nr 192 im. prof. H. Radlińskiej przy ul. Krzemienieckiej 24a w Łodzi (Karolew)
  • boisko Szkoły Podstawowej nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi przy al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 100 (Retkinia)

Co moje dziecko powinno mieć na treningu?

– Uczestników pierwszych zajęć w sprzęt sportowy wyposaża rodzic lub opiekun. Niezbędny jest strój sportowy (dwie koszulki, spodenki, dres, ortalion) oraz buty przeznaczone do gry w piłkę nożną. W ciągu dwóch tygodni od chwili zapisania dziecka do ŁKS Schools rodzice powinni dostarczyć aktualne badania lekarskie wraz ze zgodą lekarza pierwszego kontaktu na udział dziecka w zajęciach.

Czy rodzice mogą oglądać treningi?

– Decyzję w tej sprawie uzależniamy od rozporządzeń państwowych. Jeżeli nie zostanie to zabronione decyzją władz państwowych, a i trener wyrazi zgodę na obecność rodziców na treningu, będą oni mogli przyglądać się zajęciom przebywając w miejscu wskazanym przez trenera.

Jaki jest miesięczny koszt zajęć ŁKS Schools?

– Miesięczny koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach ŁKS Schools wynosi 150 zł (płatne z góry do 10. dnia każdego miesiąca). Płatność będzie można uiścić przez aplikację ProTrainUp, do której opiekunowie otrzymają login i hasło, po zarejestrowaniu dziecka w ŁKS Schools lub na konto bankowe ŁKS Schools (nr konta 08 1050 1461 1000 0090 8107 9254), w tytule przelewu prosimy wpisać: Wpłata na cele statutowe – imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka (np.: „Wpłata na cele statutowe – Jan Kowalski, 1.01.2015”).