Marcin Matysiak i Bartosz Szeliga przed #CRAŁKS

Marcin Matysiak i Bartosz Szeliga przed #CRAŁKS

„Piłka nożna w dzisiejszych czasach to momenty i należy być na nie przygotowanym. W Krakowie musimy być piłkarsko różnorodni.” Trener Marcin Matysiak i kapitan ŁKS-u Bartosz Szeliga odpowiedzieli na pytania łódzkich dziennikarzy przed wyjazdowym meczem z Cracovią.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Podstawą w Krakowie będzie nastawienie. Należy przystąpić do meczu z Cracovią z czystą głową. Dobrze, że ten mecz jest już w piątek. Piłka nożna w dzisiejszych czasach to momenty i należy być na nie przygotowanym. W Krakowie musimy być różnorodni i oferować wszystko: pressing wysoki, pressing niski, skupiać się na ofensywie.

Bartosz Szeliga (kapitan ŁKS-u): Ostatnią porażką nie przekreśliliśmy sobie szans na utrzymanie, jednak musimy zacząć wygrywać, bo rywale, chociaż też nie punktują jakoś bardzo regularnie, od czasu do czasu coś „łapią”. Potrzebujemy serii zwycięstw.