Marcin Kochanek sędzią meczu z Wartą

08.03.2024

Marcin Kochanek sędzią meczu z Wartą

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Mecz 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Wartą Poznań poprowadzi Marcin Kochanek.

W tym sezonie arbiter nie prowadził jeszcze meczu z udziałem piłkarzy naszego klubu, natomiast w poprzednim, pierwszoligowym był rozjemcą spotkań z Chrobrym w Głogowie (3:2) i Górnikiem w Łęcznej (1:1).

W bieżących rozgrywkach sędzia z Opola prowadził 14 meczów (W PKO BP Ekstraklasie, na zapleczu ekstraklasy, 2. Lidze i 3. Lidze), w których pokazał w sumie 71 żółtych kartek, 5 czerwonych kartek i siedmiokrotnie wskazał na jedenasty metr.

W poniedziałek w Grodzisku Wielkopolskim asystentami Marcina Kochanka będą Paweł Sokolnicki i Marcin Lisowski, a sędzią technicznym Artur Aluszyk. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Tomasz Kwiatkowski oraz Arkadiusz Kamil Wójcik. Zawody rozpoczną się o godz. 19.