Akademia

Kolejne wysokie zwycięstwo rezerw

20.08.2018

20.08.2018

W spotkaniu drugiej kolejki Łódzkiej Klasy Okręgowej rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego pokonały na własnym boisku zespół Zawiszy Rzgów 8:0 (6:0).

Zespół tym razem wzmocnili gracze z szerokiej kadry pierwszego zespołu: Dawid Arndt, Lukas Bielak, Bartosz Widejko, Paweł Wojowski, Oskar Koprowski, Mikołaj Maschera oraz Rafał Kujawa. Od samego początku przewaga ełkaesiaków nie podlegała dyskusji. Gracze Zawiszy byli w stanie odpowiedzieć jednym strzałem z dystansu, który zatrzymał się na poprzeczce bramki strzeżonej przez Arndta. Można powiedzieć, że spotkanie było rozstrzygnięte już w przerwie, gdyż „biało-czerwono-biali” zaaplikowali rywalom w pierwszych 45 minutach aż 6 bramek.

Po przerwie gracze ze Rzgowa skupili się na tym aby stracić jak najmniej goli. Dobrze w bramce spisywał się golkiper gości, który obronił kilka groźnych strzałów. ŁKS zdołał dołożyć kolejne dwa trafienia i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 8:0.

Za tydzień rezerwy ŁKS rozegrają kolejne spotkanie domowe. W niedzielę o godzinie 11:00 na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej podejmą Termy Uniejów.

ŁKS II Łódź – Zawisza Rzgów 8:0 (6:0)

Bramki: Paweł Wojowski (3), Rafał Kujawa (2), Bartosz Widejko (2), Mikołaj Maschera (1)

Skład ŁKS II: Dawid Arndt – Aleksander Cieślik (64’; Piotr Białousko), Lukas Bielak, Igor Pyć, Bartosz Widejko – Oskar Koprowski, Mikołaj Maschera, Adam Ratajczyk (55’; Artur Sójka), Paweł Wojowski (67’; Michał Karlikowski), Damian Grochowski (45’; Jakub Piela) – Rafał Kujawa